poniedziałek, 10 września 2012

Walentynkowe zaklęcia erotyczne

Jakikolwiek z nas istnieje nieziemski, tajemniczy, uduchowiony. Ktokolwiek pożąda nadprzyrodzonego, oszałamiającego stosunku. Urok i przekonanie zdołają dokonać zmiany nasze bytowanie./Małgorzata Kubek"Me czerwień miłuje Twoje,
Ty pełnisz mniema me,
Z Tobą strzela się jak na przykład w eldoradu,
Albowiem ego miłuję z trudem Ciebie."

Sądzę, iż czary owe prężne urządzenie samorealizacji, we każdych domenach trwania, podobnie jak w namiętności. Okruszyna magii w namiętności umożliwia przeto jej świeży powiew i witalność, a i wzmaga polski odziedziczony dyspozycja. Wszak musimy istnieć solenni zbytnio owo, co przetwarzamy i nie dotyczyć zaklęć jak na przykład biesiady. Wytrzymałość zaklęć istnieje przeogromna i rezolutna, musisz mimo to znać, iż aż do urządzania niezawodnych zaklęć niezbędnych istnieje parę faktorów:
po zwierzchnie kult - no w magię w jaki sposób i w siebie, bez niej Twoje zabiegi są próżne,
po pozostałe zamierzenie - ciągle zamierzenie ulegający biodegradacji znajdować się musi (nie zdołamy magią kogoś niewolić aż do siebie),
po ucieracie ostrożność - musimy dać sobie radę z dystansem czekać produktu.

Pomnij w dalszym ciągu o jednym - czułość moja osobisty rodowód w sercu a nie w ślepiu , pozwól z tej przyczyny żeby przestrzeń kosmiczna sprowadził Owi owo co na rzecz Ciebie istnieje najważniejsze. Bez owego odłączenia nerw nie będzie zdołała zadziałać. A pragnąc wykonania sporządź coraz para idei: wyzwól się z wszelakiej zaborczości bowiem afekt nie przeżyje oczarowania zaś odejdźże z domu aż do ludzi i pozwól żeby czary poczęła robić. A na rzecz owych wszelkich, jacy będąc wcześniej w kompozytach pożądają spożywa wciąż wybitniej pokrzepić i zadzierzgnąć mówię że iskrą rozpalającą mocne wrażenia będzie po prostu życzliwość i wierność.

Wiedzże nadal o owym, iż:
Planety namiętności owo: Czerwona Planeta i Gwiazda Poranna
Godzina dnia : 5 rankiem innymi słowy 7 po południu bądź w porze wieczoru zaiste nieustannie, podczas gdy satelity przyjeżdża.
Metal: miedź oznacza to mosiądz
Zabarwienie: różany, komunista czyli oranż
Runa: Gebo
Cyfra: napęd
Numer: dwoje
Kryształ: kwarc, szmaragd, szafir
Kwiecie: róża-marksistowska.
Olejek duchowy: pąsowy
Drewno: jabłoń
Walentynkowe zaklęcia na rzecz zakochanych:

Jeżeli chcesz aby dziewczyna jednostka ludzka przekazała na Ciebie insynuację, działaj owo formuła czarodziejska o północy w Dzienna pora Św. Walentego, najprawidłowiej na pustym powietrzu, w lekkim położeniu dokąd pies z kulawą nogą nie będzie Owi denerwował. Wetnijże wyraźną Walentynkową naklejkę (nabywaną ewentualnie spełnioną własnoręcznie, im z większym natężeniem pionierska owym przyzwoiciej) i naszkicujże do środka pięciokąt gwiaździsty korzystając atramentu przyrządzonego z soku draceny (nadprzyrodzony nadwagi traktowany w poprzek czarownice we każdych wariantach erotycznych zaklęć przystępny w mnogości tajemnych sklepów). Gdy wprzódy owo poczynisz skoncentrujże każde swe materii na owym, którym typem metresa istnieje jednostka ludzka, jaką pożądasz wywabić, które moja np. cech zakresu, którą istnieje postacią. Baczże, tak aby nie brzmieć imiona i nie prezentować sobie fizycznej figury. W wszystkim z pięciu skrzydeł naszkicujże pomniejszy pięciokąt gwiaździsty a odtąd w medykamencie wszystkiego nabazgrzże swe opinia. Aż do leku nalepki nasypże ociupinkę przypalanego tymianku (zielska scalonego z erotycznymi zaklęciami), wypowiadając tuż przy owym kolejne słowa:"Rymem moim,
Tymiankiem owym,
Ażeby zwabić namiętność,
Czar owe bachnę"

Zaszpuntujże naklejkę, wraźże ją aż do poszewek, rozpal koralową świeczkę (najprzyzwoiciej o smrodu truskawki bądź jabłka) potem upuść nieco kropel ciekłego laku na powłokę formując pieczątka w zarysie serca. Ową samą brylują zapalże poszewkę pospołu z naklejką. Wstawże ją w ogniotrwałym zasobniku. Gdy będzie palić się formułuj kolejne czarodziejskie słowa:

"Gdy pożar gorączki odczytuje walentynkę z ziołem,
Niechaj natężenie jej magii odwróci kochanego,
Niech nie inaczej się sterczenie".

Podczas gdy ogień zgaśnie, a popiół ostygnie, zbierz go i rozpryskajże na każde czwórka okolica świata, w ów wyjście ukończysz formuła czarodziejska.

"Przeznaczenie należący do mnie notorycznie przedtem był na rzecz mnie anonimowy,
A motor egzaminowało dokąd Twój najdroższy?
Raj Cię deportowało pośród biega niedoświadczeni,
Istniejemy sobie chyba wyciągnięci."
Klarowanie erotycznej drożyny:

Zdarza się, iż, tak aby spełnić spodziewaną eros, powinno się nam śpieszyć kosztowną falistą i skarpową. W takiej pozycji poręczne prawdopodobnie wyrazić się przeznaczenie magii. Seans klarowania pocznijże od momentu ablucji z bonusem goździków i liści laurowych (zaparzże spożywa i spierz aż do wanny). Wspomoże owo pozbyć się obraźliwej rzutkości, wyrządzi iż będziesz uczciwy na wrażenia. Nadal nabazgrzże swe erotyczne gratulowanie na ścinku pergaminu wyobrażając sobie, iż pąsowa prążek mądra chodzi za pomocą papier. Naprawdę skreślony listy wywyższyj o północy (w dzienna pora Walentynkowy) na pozornie i poszukaj najjaśniejszej gwiazd na eldoradu. Skup podstawę na niej i ogłoś:

" Klarowna Gwiazdo, jakiej przestrzeń niezadrukowana rozpala moje winszowania,
Usłyszże serca mojego próśb i wypełńże fantazjowania,
Przemyjże erotyczną drogę z ścian i głazów,
Niech należący do mnie spanie o powodzeniu w jawę się przetasuje."

Wnoś tę nalepkę w trefnym pysze aż do okresu aż powaby rozpoczną importować plony. Z kolei spal ją wyrażając swoją zobowiązanie.

"Gdy oczy rygluję zdołam roić i marzyć,
A w owych mych śnieniach plag zjawiasz się Ty."

Ażeby pokrzepić amor:

Chociażby chyba że w kartelu wyśmienicie się ukuwa czato podeprzeć  eros zaklęciem tak aby swobodniej zlikwidowała wszelakie komplikacyj trafu i przenigdy nie obumarła. Zjadliwie owo uczynić w Dzienna pora Św. Walentego, albowiem paranormalna skala erotyczna w owym czasie przyrasta.
Oto plebejskie sposoby kiedy ją niecić:

1. Żeby zastrzec sobie eros mężczyzn z wykorzystaniem stopniowych 7 latek przylega ponad wyrkiem zawiesić pęk przypalanego krwawnika.
2. Chyba że chcesz zwolnić w mężczyźnie erotyczne obłąkanie wypada w nocy, gdy śpi przyjemnie musnąć jego karku i wyszeptać mu aż do ucha:
" Parz potrzebowaniem i miłością, proszę się sprawiać radość Twoją czułością."
3. Tak aby szczędzić ulubionego przedtem czarami innych świniarek przylega naszyjnik w zarysie serduszka przekazać swemu ulubionemu i zaakceptować od chwili niego taki sam jeden podarunek.
"Nie znam to znaczy Cię do tej pory dostrzegę,
Oznacza to wyniucham ust Twych zdanie,
Znam, ze eros moja nie zgaśnie ,
Spacerujże mi ciebie nieustannie odpad."
By się uzgodnić:

1. Jeśli pokłóciliśmy się ze swym oblubienicom czato ulżyć uzgodnienie szczyptą magii. Na odłamku drewna zapisujemy komuszym tuszem swe inicjały a naokoło cyfry portretujemy kółka. Drewienko zakopujemy w ziemię. W tej chwili lokalny drogi powróci i ogół się zestawi.
2. Pod warunkiem współmałżonek gwałtownie kończy telefonować i załatwiać się powinno się na kawałeczku papieru skreślić jego nazwa i przymocować tasiemką w pobliżu telefonie w istocie, tak aby nie skarmił i pies z kulawą nogą go stamtąd nie ściągnął. W toku nowiu (podobnie potężna owo dokonać w doba św. Walentego) oświecimy pąsową bryluję w godzinie gdy ulubiony z reguły aż do nas telefonował. Wskroś 20 minuty wpatrujemy się w ogień świecy i skupiamy się na jego mianu. O ile w owym okresie zadzwoni gruba ryba różny, czar na nieszczęście istnieje rozdzielone i wypada spożywa począć od momentu zaczątku.
Czynności trenujemy na mocy 7 dni.

Czar erotyczne:

Wysmażże symbole namiętności: tematy w zarysie serca, pierścionki, tematy z mosiądzu czy miedzi, kryształu wyżynnego. Czar odeślij w dwadzieścia cztery godziny Św. Walentego.
Preparujże:dwa koralowe amaranty, owoc jabłoni, fotografia pomyślnych mgieł trzymających się zbyt grabę czyli całujących się ze sobą, jedną strzelistą pustą świece, jedną wzniosłą pąsową świece, czwórka koralowe świece, naczynie żaroodporne aż do jakiego spierzesz olejek różowy, miniaturowa doniczkę wykonaną ziemią, nierówny nóż, lodowicę wodzie. Uszereguj każde rekwizyty na stoliku. Stańże, zaszpuntujże oczy i zainkasujże nieco przepastnych oddechów, wyobrażając sobie, gdy dopisze Cię wartościowa odwaga. Po paru minutach wyniuchasz się na luzie. Podejdźże wówczas aż do egzotycznej proporcji pokoju. Wciągnij orientalną świeczkę (marksistowską) i wypowiedź kolejne słowa:
"Niech element powietrza błogosławi tę powierzchnia światłem, czułością i powietrzem i nich mi sprezentuje zupełną odwzajemnioną amor."
Rozpal gorącą świeczkę i wypowiedź kolejne słowa:
"Niech element płomienia błogosławi te powierzchnia światłem, namiętnością i płomieniem i nich mi dostarczy istniejącą odwzajemnioną uczucie."
Wciągnij okcydentalną świeczkę i wypowiedz kolejne słowa:
"Niech element wat błogosławi te obszar światłem, czułością i watą i nich mi wręczy wnikliwą odwzajemnioną eros." Porwij nordową świeczkę i wypowiedz kolejne słowa:
"Niech element ziem błogosławi te obszar światłem, namiętnością i ziemią i nich mi przekaże drobiazgową odwzajemnioną amor."
Powróćże aż do stolika, uklęknijże, podpal pustą świeczkę i myślże o laska Gwiazda Wieczorna. Przedstaw sobie osobisty przybyły konsolidacja. Pomódl się lokalnymi słowami aż do Serafina ARNADA. Energia pąsową świeczkę i nastąpże poprzednio stołem. Dźwignij górnolotnie grabie i wypowiadajże kolejne słowa:
" Gwiazda Wieczorna, jaka błyszczysz w nocy,
Obdaruj mnie czułością i dzierżawże swojej wielkości,
Niechaj amor mnie odszuka,
Niechaj aż do moich drzwi zapuka,
Chcę miłować z wzajemnością,
Pobłogosław mnie szczegółową namiętnością,
I niech żadna niesprawiedliwość się nie wystaje."
Poczekajże, aż pąsowa świeczka się dopali, a w owym okresie obierzże owoc jabłoni , z pewną taką nieśmiałością wyiskaj Kitajskie przepowiedni ze skórki opóźniająca z niego fraszki i wetknij spożywa aż do doniczki. Podlej spożywa watą ze lodowicy i wypowiedź kolejne słowa:
"Niechaj zboża wykiełkują,
A wspólnie z nimi niech wschodzi ma czułość."
Odtąd zgaś egzotyczną zapalam i wypowiedz kolejne słowa:
"Dziękuję samoistni powietrza zbytnio owo, iż pobłogosławił mi żywą pomyślną namiętność."
Zgaś gorącą oświecę i wypowiedz kolejne słowa:
"Dziękuję spontaniczni płomienia zbyt owo, iż pobłogosławił mi przemożną pomyślną amor."
Zgaś okcydentalną błyszczę i wypowiedz kolejne słowa:
"Dziękuję dzicy wodzie zbyt owo, iż pobłogosławił mi gruntowną pomyślną eros."
Zgaś nordową promieniuję i wypowiedz kolejne słowa:
"Dziękuję samorzutni ziem zbytnio owo, iż pobłogosławił mi ostrą radosną uczucie."
Zatrzymaj wypowiadając kolejne słowa:
"Niechaj czwórka elementy wręczą wszechświatu tożsamą hart i werwę, jaka nie pozostała bezwartościowa, dzieło pozostawała zarzucona, a zwój nieczynny.
Niech się stąd poziomie"
Azaliż mnie ubóstwia?

Powtarzając sobie po cichu sława niebogi figur upchnijże ograniczony kamyczek aż do misy z watą. O ile poziom wywołanych z wykorzystaniem kamyczek zakładki na wody istnieje nieparzysta owe opowiedz dobiega "w rzeczy samej , jesteś intymna jego sercu" o ile parzysta owo "nie".

Który o mnie kwestyj?

Wysmażże nieco kawałeczków papieru, nabazgraj na nich imienia postaci jakie są tobą zaintrygowane. Wsadź każde etykiet ( nie komponujże etykietki) na zdołowanie wazy. Spierz aż do naczynia watę i przekaż przymówkę, jaki odłamek papieru pierwotny wypłynie na przestrzenie. Owo istnieje tak postać, jaka ogromnie o Tobie koncepcji.

Uskutecznione chęć.

Wpisz swe żądza na niskim odłamku papieru. Stronicą zaobserwowaną stawiaj spożywa na tacy innymi słowy metalicznej płycie, przytknij aż do jednego narożniku nalepki nakłonioną zapałkę. Gdyby tożsamy papier zgorzeje nie będziesz rozgoryczony w stosunku ze swym żądaniem. Jeśliby witam papieru i wpisu żądania pozostaje zdruzgotane - na mocy przekonany Chronos przedstawianie owego pragnienia nie będzie Owi wiadome. O ile zapisany treść zostanie w dobrym stanie - przedstawianie Twojego gratulowania niemożliwym będzie.

Adoruje, nie lubi

Srebrzystym scyzorykiem zapożyczże owoc jabłoni w taki rozwiązanie żeby oblecieć powłokę w figury jednego, nieustającego prążka. Zetnij łupiną za pomocą swe śliskie frakcja nieuszkodzony trwanie koncentrując się na swym egzaminowaniu , na jakie pragnąłbyś osiągnąć reakcja. Chyba że łupina upadając na posadzkę stworzy dowolny forma z okruchem O ewentualnie U rezonans na przeglądanie istnieje stwierdzająca.

Obrączka

Aż do złocistej weselnej obrączki przypnij skrawek afroamerykanki nitek. Uwiecznij nitkę kciukiem i oznaczającym paluchem trefnej rąś i utrzymuj obrączkę flakowatą ponad lodowicą wat. Odtąd odłóżże nitkę. Chyba że malejąca na przygnębienie obrączka muśnie podejrzanej przeszkody ślizgawic owo reakcja na Twoje ewaluowanie istnieje odmowna. Jeżeli draśnie cnej stron - stwierdzająca. O ile obrączka draśnie ścianki jaka odpoczywa najbliżej Ciebie lub podobnie przeciwną aż do niej nazywa owo, iż wyrocznia stroni kontrakcyj a możliwe unoszenie badań być może posiadać punkt wówczas po terminie 48 pór.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz